Serecki Marforki Zestaw Grillowy

No i wreszcie doczekaliśmy się prawdziwej wiosny, a właściwie to od razu lata. Jeszcze tylko trochę zieleni i można rozpoczynać SEZON GRILOWY. Firma MARFOR przygotowała na tę okoliczność nowy produkt – ZESTAW GRILLOWY.

Co to takiego? Otóż w eleganckim podłużnym kartoniku, z nadrukiem imitującym naturalne drewno  i zawierającym barwne zdjęcie, ponętnie wyglądających produktów tej firmy, mamy na przedniej ściance okienko, które niczym 10”ekran tabletu, prezentuje nam pięknie ozłocone naturalnym wędzeniem serki góralskie. Zapakowane próżniowo same się reklamują, bo przykuwają  uwagę klienta. Jest ich 10 – aż, a może tylko – bo wystarczą dla jednej rodziny, ale przecież mogą wpaść goście. Ilość wydaje się optymalna.

Jak już wspomniano na wstępie, tak jak grilowanie stało się niemalże polską tradycją,  tak i dodatek żurawiny do pieczonego serka, czy mięs, stał się niemal nieodzowny.  Dlatego obok naszego „ekranu” w drugie okienko, w sprytny sposób zamocowano słoiczek  z niskosłodzoną Żurawiną Błotną produkowaną przez Stefana Skwierawskiego.

W sumie fajny zestaw, ładnie wyglądający i zachęcający do kupna, tak na potrzeby własne, jak i na prezent dla przyjaciół. Cieszy też fakt, że jest to ręcznie wytwarzany  krajowy produkt, co  wyraźnie podkreślają  umieszczone na opakowaniu znaki: PRODUKT POLSKI  i  DOCEŃ POLSKIE.

Naszym hasłem przewodnim to „ NATURALNE PRODUKTY TRADYCYJNY I ORGINALNY SMAK „ . Ważną informacją jest też to iż przez lata w trakcie produkcji z informacji rynkowej jako jedyni utrzymaliśmy tradycyjną formę wytwarzania naszych produktów co procentuje jego wyjątkowym, niepowtarzalnym , niezmiennym smakiem i jakością oraz markom na rynku . W trakcie tego typu produkcji potrafiliśmy dostosować się do wymagań Państw Unii Europejskiej wdrożyliśmy Zakładowy System Analiz Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli itp. co pozwoliło nam uzyskać różne Certyfikaty Jakości naszych produktów.